Teraz jest 24 wrz 2017, o 20:14


Kiedy zmienią Rozporządzenie?

Dział dotyczy ustawy Prawo zamówień publicznych. Nowelizacje, komentarze i pomoc w zrozumieniu przepisów.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

DamA

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): 14 gru 2012, o 14:28

Kiedy zmienią Rozporządzenie?

Post21 gru 2012, o 13:32

Czy wiadomo kiedy znowelizowane zostanie Rozporządzenie w sprawie dokumentów, aby można było żądać KRK w zakresie określonym w znowelizowanym przepisie Art. 24 ust.1 pkt 10 i 11 ?

Powrót do Ustawa Prawo zamówień publicznych



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron