Teraz jest 18 cze 2018, o 01:21


Regulami dotyczący korzystania z forum.

Czyli jak prawidłowo udzielić zamówienie publiczne. Przygotowanie oraz prowadzenie postępowania.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Versus

Administrator

  • Posty: 49
  • Dołączył(a): 29 lis 2012, o 21:55

Regulami dotyczący korzystania z forum.

Post16 sty 2013, o 09:35

1. Forum Versus zostało stworzone, by umożliwić internautom komentowanie przepisów oraz wydarzeń związanych z zamówieniami publicznymi, a także wymianę poglądów i prowadzenia dyskusji na inne zaproponowane przez internautów tematy.

2. Forum jest dostępne dla użytkowników Internetu po zarejestrowaniu się, natomiast wszyscy użytkownicy sieci Internet mogą bez rejestrowania przeglądać komentarze pod tematami opublikowanymi na forum.

3. Uczestnicy forum publikują swoje wypowiedzi i opinie na własną odpowiedzialność. Versus nie odpowiada za treści zamieszczane przez uczestników dyskusji.

4. Językiem wypowiedzi na Forum jest język polski.

5. Niedopuszczalne jest umieszczanie na forum treści naruszających obowiązujące prawo, zasady współżycia społecznego lub dobre obyczaje, zawierających treści naruszające prawa i dobra osobiste osób trzecich, dyskryminujące płeć, rasę, narodowość, język czy religię oraz nawołujące do przemocy. Zabrania się również umieszczania na forum artykułów skopiowanych z innych mediów bez zgody ich autorów.

6. Niedopuszczalne jest dowolne umieszczanie na forum treści o charakterze reklamowym. Jedynym miejscem przeznaczonym do tych celów jest dział „Ogłoszenia” oraz „Oferty szkoleń”.

7. Administrator forum ma prawo usunąć całość lub część wpisów łamiących ten regulamin, a ich autorom zablokować możliwość uczestnictwa w dyskusjach na forum.

8. Versus może przekazać dane użytkowników forum sądowi, prokuraturze, policji i innym uprawnionym organom państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań. Nie przekazuje natomiast innym osobom lub instytucjom w jakimkolwiek innym celu zgromadzonych danych użytkowników Forum versus-forum.ugu.pl.

9. Versus dołoży wszelkich starań, by zapewnić prawidłowe działanie forum.

10. Niniejszy regulamin obowiązuje od chwili jego opublikowania. Versus zastrzega sobie prawo do wprowadzania w nim zmian. Zmiany zaczynają obowiązywać w momencie ich opublikowania.

Powrót do Procedury udzielania zamówień publicznychKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron